valka

Mainstreamová média, mimo základní informování o humanitární pomoci Ukrajincům, skoro denně vyvolávají paniku a válečnou hysterii místo toho, aby vytvářely podmínky pro uzavření míru a lidského smíru.
O stupidních názorech politiků je už stydno mluvit. Každý den díky této nečinnosti, umírají zbytečně lidé! Jak to kdysi řekla v čété-studiu jedna Ukrajinka Kalouskovi:
"My nepotřebujeme zbraně, my chceme jen mír!"

Výsledkem je šíření nesmyslné a stupidní nenávisti vůči jednomu etniku a obyčejným lidem a celá řada zákazů, jako kdysi za komančů, když se vytvářel obraz společného ideového nepřítele. Viz: Remarque, Na západní frontě klid, nejpravdivější román o zrůdnosti válek

Milánská University of Milano Bicocca zakázala semestrální přednášku o Dostojevském, protože byl Rus. Welská Cardiff Philharmonic Orchestra zakázala hrát Čajkovského, protože byl Rus. The Metropolitan Opera zařazuje ruské umělce na BlackList. Febiofest odebral cenu za životní přínos kinematografii Emiru Kusturicovi. Nakladatelství Argo přestává spoluvydávat dílo ruského spisovatele Sergeje Lukjaněnka.
Rus Daniil Medveděv čelí zákazu Wimbledonu, pokud se nezřekne Putina. Tzv. Turgeněvův dub byl diskvalifikován ze soutěže Evropský strom roku, protože Turgěnev byl ruský spisovatel. Jaromíru Nohavicovi zakázali koncert, protože odmítl  vrátit Puškinovu cenu, kterou dostal od Putina. Národní divadlo zakázalo Čajkovského operu Střevíčky na motivy pohádky Gogola, který byl navíc Ukrajinec.
Ukrajinské šachové velmistryně Maria a Anna Muzychuk budou vyloučeny ze soutěže Lvovským šachovým svazem za to, že odmítly podepsat otevřený dopis vyzývající Mezinárodní šachovou federaci (FIDE) k zákazu ruských a běloruských sportovců.

Stupidními zákazy se nikdy nic nevyřešilo. Ani lidské pokrytectví a blbost zakázat nejde!


Zaujalo nás