pirati zeleni komanci 600
Novou socialistickou náruč nám rozevírá nová komunistická partaj. Je vlastně staronová, pirátská. A jak se to pozná?
1. Nabádají vedení škol, aby podporovali u žáků záškoláctví.
Buďte vstřícní a omluvte děti z výuky za účelem pateční stávky za klima, žádal dopisem ředitele škol pražský radní pro školství Vít Šimral 20. září 2019. A héérečka Holubá přidává, aby děti přemluvily své rodiče, aby též nešli do práce, ale stávkovali.
2. Chtějí zrušit povinnou maturitu z matematiky. To předložili Piráti a ODS, ale naštěstí v červnu 2019 ho neprosadili.
3. Národ je umělý konstrukt a měl by vymizet, vypotil zase Pirát Patrick Zandl a tvrdí že je to jeden z Pirátských ideálů.
4. Souhlasí s tím, že Déčko ČT porušuje politickou neutralitu a vykazuje zcela evidentně snahu o o politickou levicovou indoktrinaci dětí a mládeže, včetně dětí předškolního věku.
5. Pod novelou antidiskriminačního zákona je podepsána místopředsedkyně Pirátů Richterová. Obsahuje změnu důkazního břemena na žalovanou stranu, možnost hromadné žaloby a pravomoci v rukách neziskovek je něco tak strašného, že to v žádném právním státě nemůže projít Parlamentem. O respektu k Ústavě ani nemluvě.
6. Vedoucímu Pirátů Bartošovi je velmi blízké německé extremistické hnutí Antifa, jehož vlajku má má doma snad i pověšenou.

Oni jsou to vůbec kluci vzdělaní, když jejich Ferjenčík tvrdí, že existuje DPH z příjmu. A kdyby známkovali textové výpotky Pikala, asi by dostal z češtiny kouli.
A to jsme se nerozepsali, co vyvádějí Hřibovi soupiráti v hlavním městě ohledně vyvlastnění bytů etc.
Prostě socialistické totalitní manýry krok za krokem...přesně v duchu této hlášky:
A: Jsme jedna velká rodina. Co rodina? My jsme menšina. A co je víc než menšina?
B: Většina!
A: Ne. Většina to je ten zbytek zoufalců, kteří nepatří k žádné menšině.