civid19 84
Re-analýza publikovaných údajů izraelského ministerstva zdravotnictví Dr. Hervé Seligmanna, člena lékařské fakulty objevujících se infekčních a tropických nemocí na univerzitě v Aix-Marseille, a inženýra Haima Yativa ve zkratce odhalila, že experimentální vakcína mRNA během nedávného pětitýdenního očkování zabila společnost Pfizer „asi 40krát více (starších) lidí, než by samotná nemoc zabila). U mladší třídy jsou tato čísla sloučena s mírou úmrtnosti 260krát vyšší, než by virus COVID-19 tvrdil v daném časovém rámci.

Dr. Anthony Fauci, hlavní lékařský poradce prezidenta Joe Bidena, mezitím označil izraelskou očkovací reakci za „mimořádně dobrou“.

Zatímco úplnou matematickou analýzu lze najít v samotném článku, autoři ukazují, jak mezi „očkovanými a nad 65 let 0,2 procenta… zemřelo během třítýdenního období mezi dávkami, tedy asi 200 mezi 100 000 očkovanými. To lze přirovnat k 4,91 mrtvým mezi 100 000 umírajících na COVID-19 bez očkování. “

"Tento děsivý obraz se vztahuje i na osoby mladší 65 let," pokračovali vědci. Během pětitýdenního očkování „zemřelo 0,05 procenta, což znamená 50 ze 100 000. To lze přirovnat k 0,19 na 100 000 umírajících na COVID-19 (kteří) nejsou očkováni ... Míra úmrtnosti této věkové skupiny se tedy během tohoto pětitýdenního období očkování zvýšila o 260 (krát) ve srovnání s jejich přirozená úmrtnost COVID-19. “

Navíc se očekává, že během několika měsíců u těch, kteří dostali experimentální vakcínu Pfizer, se začnou projevovat „střednědobé a dlouhodobé nepříznivé účinky očkování, protože začne fungovat ADE (Antibody-dependent Enhancement)“.

Přestože neexistuje důkaz, že tyto experimentální vakcíny ve skutečnosti zabraňují přenosu viru, izraelský ministr zdravotnictví Yuli Edelstein po vydání tzv. očkovacího „pasu“ uvedl, že „očkování je morální povinností.
Je tedy zřejmé, že se tady děje už delší dobu něco nekalého, něco,  co se doufám nenazve novou sofistikovanou genocidou a skončí to novým tribunálem Norimberg 2.0.

Více >>

 

Zaujalo nás