civid19 84

„Naše teorie, že se jedná o silnou imunitní odpověď, kterou vakcína pravděpodobně vyvolá, byla potvrzena,“ říká profesor a hlavní lékař Pål Andre Holme. Tři norští zdravotníci mladší 50 let byli hospitalizováni. Jeden je mrtvý.
Holme vedl práci, aby zjistil, proč byli tři zdravotníci mladší 50 let hospitalizováni s vážnými krevními sraženinami a nízkou hladinou krevních destiček po podání vakcíny AstraZeneca Covid.

Odborníci pracovali na teorii, že ve skutečnosti to byla vakcína, která spustila a neočekávaná a silná imunitní reakce - teorie, o které se nyní domnívají, že potvrdila.
"Byla potvrzena naše teorie, že se jedná o silnou imunitní odpověď, která byla s největší pravděpodobností způsobena vakcínou." Ve spolupráci s odborníky v oboru z Fakultní nemocnice v severním Norsku jsme našli specifické protilátky proti krevním destičkám, které mohou tyto reakce způsobovat a které známe z jiných oborů medicíny, ale poté s léky jako příčinou reakce “, vysvětluje hlavní lékař VG.
"V historii pacientů těchto jedinců není nic, co by mohlo dát tak silnou imunitní odpověď." Jsem si jistý, že protilátky, které jsme našli, jsou příčinou, a nevidím jiné vysvětlení než to, že je to vakcína, která ji spouští, “odpovídá profesor a hlavní lékař Pål Andre Holme

Tato zpráva byla vydána 18.3. 2021 a Norsko požádlo EMA, aby se k tomu vyjádřila. Originál zprávy>>

Teprve 26.3. 2021 výbor EMA (European Medicines Agency) vydává zprávu, že vakcína není spojena se zvýšením celkového rizika vzniku krevních sraženin a že přínosy vakcíny v boji proti stále rozšířené hrozbě COVID-19 nadále převažují nad rizikem vedlejších účinků.
Jinými slovy nám vedení EU vzkazuje: V zájmu veřejného dobra (miliardový business) musíte počítat s tím, že někteří z vás na pokusy s neprověřenou vakcínou zemřou.

 
 

 

 


Zaujalo nás