kantyna poslanci leden 2021

Fotografie Petra Štěpánka z ledna 2021, vydá za hodinové diskuse. Copak na ni vidíme?
Poslanci, kteří zakázali lidem podnikat, nutí je nosit nefunkční roušky, všichni poslanci, kteří schvalují podvodné kovidové statistiky a neptají se jaký je skutečný stav virózy, si klidně sednou v restauraci ke stolu bez rozestupu a číšník, taky bez roušky, je obslouží. Zatímco lidi venku na Covidu musí být zticha.
Stejně jako ústavní soudce Rychetský, který hned po skončení rozhovoru na ČT24 si klidně roušku sundá, stejně jak to dělají ostatní po skončení televizního natáčení. A slavní novináři mlčí. I oni mají za úkol dělat z lidi pitomce a strašit je.
Asi překvapí, ale první kdo si roušku vědomě a věřejně nevzal byl exprezident Václav Klaus.
Jasně politicky deklaroval o čem Covid1984 skutečně je a prohlásil, že se očkovat nedá. Byl po Zemanovi dobrým prezidentem.
A má pravdu. Všechny firmy dodávající očkovací látky Pfizer, Moderna. Astra-Zeneca dávají ruce pryč od záruky na své vakcíny, které nemohou být bezpečné. Vždyť jen vývoj vakcín trvá 4-15 let. Nejkratší doba byla zaznamenána u vakcíny na příušnice. 4 roky. Prymula prostě lže.
Odpovědnost za důsledky očkování by měli převzít samotní občané. Za co? Za možnost trvalého zmrzačení nebo dokonce smrti? Za to, že jim možná dovolí dál podnikat. Jen si vzpomeňte na slova odboráře Dufka, kterému je jedno, že polovina hospod a živnostníků skončí. Ať místo naříkání nastoupí jako dělníci, řekl v CNNPrima.
A tak se ptáme. O čem ta kovidová diktatura je?
Je o hloupost politiků? Ne, indicií, že je to záměr je víc než dost. Likvidace státnosti, ústavy, vytvoření chaosu a likvidace střední třídy a podnikání. Světové ekonomické fórum má už své řešení. Totální reset. Nastolení nových ekonomicko-společenkých pravidel, které ale ve své podstatě připomínají horší totalitu,než jsme zažili za socialismu.
Podíváte-li se na programy Pirátů, ČSSD, KDU, Zelených, ODS pak v nich nacházíme to, kvůli čemu většina lidí cinkala klíči na náměstích, aby se to už nikdy neopakovalo.

Ne, občané nejsou idioti a nechtějí novou zvrácenou totalitu a další cenzuru svých názorů.


Zaujalo nás