peckova milion chvilek mandat

Myslím, že z agitek demofesťáku na Letné je vůbec nejhloupější tento nápis: Mandát není vše. Paní Pecková je bezesporu vynikající zpěvačka, ale popírat veřejně principy demokracie je dost přes čáru. Vypadá to, že zřejmě chce zpátky totalitu a možná i titul Zasloužilá umělkyně.

Svěrák zase tvrdí Havlovi v nějakém autě, že slovo pravdoláskař je nadávka.

Bohužel se plete. Pravdoláskař je dnes označení pro skupinu lidí, kteří veřejně nadávají jiným lidem, že jsou blbci a nemají proto právo volit, protože nevolí tak, jak by pan Svěrák chtěl.

Už loni ve studiu s propagandistou Takáčem (ČT) Komárek zpochybnil celou akci.
Řekl, že je úžasné, že se sejde tolik lidí, kteří demonstrují jen kvůli podezření, že by se něco mohlo stát, ze by něco mohlo být zneužito, protože ohrožení demokracie nebo dokonce justice tady opravdu není.

Bakalův ideolog z Aktuálně Honzejk se přidal s aktuální analýzou.
V té tvrdí, že lidé na Letné se rozhodně nechtějí připojit k Trikoloře, ale je tady určitě prostor pro něco nového, ale netvrdí, že vznikne něco nového. Ale je možné, že z toho něco nebude nic.
Dokonce i silně levicová expertka na dělnické hnutí v Jižní Americe Dvořáková mluví o mase, která přijde kamkoliv a chce něco prožít.

Když pozorně sledujeme aktivity Miliónu chvilek, vypadá to, že se jedná o nejlepší Prchalův projekt, vytvořený pro pobavení Babiše.
Herec v hlavní roli Minář je užitečný až tak, že celá akce na Letné, tak jak je organizována, se dá říct jednou větou: Pane Babiši, dejte nám vládu, my vám za to dáme čokoládu.


Zaujalo nás