civid19 84

Koronaviry jsou s námi již dlouho a provázejí nás celý náš život. Koronavirů jsou stovky druhů. Koronaviry se studují už dlouho. Od r. 2003 existuje mnoho studií na vakcíny proti koronaviru.

V r. 2007 si americké Centrum pro kontrolu nemocí a léčiv CDC patentovalo všechny koronaviry jako takové (US7220852B1- Coronavirus isolated from humans/koronavirus izolovaný z lidí).
Patent byl vydán 22.5. 2007. A tehdy žádná pandemie nebyla. Jedná se o to, že si patentovali jakoukoliv i budoucí „odrůdu koronaviru.
CDC si koronaviry patentovalo proto, aby bez jeho povolení nemohl nikdo jiný studovat anebo vyvíjet látky proti koronaviru.

Podle názoru mnoha právníků ovšem nelze koronavirus patentovat, protože pochází z přírody!! Lze patentovat jen geneticky laboratorně upravený koronavirus.

Covidové vlny jsou z největší pravděpodobností uměle vyráběny na základě falešně pozitivních PCR testů.(Polymerase Chain Reaction)
Nákaza Covid-19 je nová pouze v tom smyslu, že se jedná o nový typ koronaviru. Navíc v současnosti existují asi jen 4 kmeny, které volně cirkulují v populaci. Nejčastěji jsou spojené s běžným nachlazením. Ty viry jsou 229E, ML63, OC43 a HKU1 a způsobují běžné nachlazení, které zažíváme zejména v zimě. Mají až nápadnou sekvenční podobnost s novým koronavirem, způsobující nenmoc Covid-19.

Foto: Ukázka stupidní reklamy na očkování Ministerstva zdravotnictví ČR / leden 2021

Více:Jaké jsou skutečné rizika vakcín?


Zaujalo nás