nestihl 3 dvaku cesko se ockuje

Reklamní kampaň ministerstva zdravotnictví na propagandistickém webu www.ceskoockuje.cz je ukázka opravdového morálního dna nejen v politice. Takovou necitelnou a vyloženě lživou zrůdnost může vymyslet nebo schválit jen asociální, necitlivý člověk s psychopatickými sklony.
Šíření nepravdivých obrazů lidských tragédií na hranici smrti, jako motivační prostředek k očkování musí každý slušný a normální člověk odmítnout.

Ministerstvo zdravotnictví vybralo podle mluvčího Daniela Köppla z několika stovek snímků asi 12 fotografií. Reálné snímky pacientů přímo v covidáriu nafotil fotograf Lukáš Bíba, od kterého autorská práva na ně poté ministerstvo zakoupilo za 198 900 korun bez DPH. Navíc texty a obraz spolu vůbec nesouvisí, to uzná každý, kdo se pohybuje v nemocničním prostředí.

Ostře proti vystoupil i rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček
„Obrazy umírajících a mrtvých zasáhnou celou společnost – naše děti a my všichni budeme vystaveni intenzivnímu mediálnímu stresu vyvolávajícímu strach a napětí ve společnosti,“ zdůrazňuje Petráček. Ten rovněž podotýká, že šíření hrůzy a obrazu umírání jako motivační prostředek musí zásadně odmítnout: „A rádci, kteří to navrhují, jsou špatní rádci!“

Na otázku proč politici, PR agentury a lidé od novin propagují takové zrůdnosti, je jednoduchá odpověď.
1. Očkování experimentální a neschválenou "vakcínou" nefunguje a má mnoho vedlejších účinků a úmrtí. PCR testy mají falešné výsledky.
2. Lži, pokřivená realita, slepý názor, lidí, kteří to propagují, je živí. Protože pro peníze a pomyslný osobní úspěch jsou ochotni o tom psát, protože jsou prodejní a vědomě ztratili nebo nikdy neměli vlastní důstojnost, o morálce nemluvě.


Zaujalo nás