greta markýz de Vauvenargues rozum priroda klima

Loutkovodiči nabiflovaná Greta promlouvá 23.9. 2019 v OSN. Štve mladé lidi proti rodičům a předvádí propagandistický majstrštyk. Rafinovaně mění téma klimatu na mezigenerační nenávist a novou formu třídního boje. Profesionální plačka Greta se nám proměnila v malou Adolfku, která, aniž by to tušila, prosazuje systémovou změnu směrem ke komunismu.

Z klimatického oteplování se nám postupně stala klimatická změna, jako odrazový můstek pro budování nového reálného korporátního komunismu po celém světě. Je třeba zničit vše, co připomíná klasický kapitalismus, individualismus, konzervativní hodnoty jako národ, vzdělání, rodina. Jen nadnárodní koncerny ponecháme, protože nás platí.
Nástup totalit začíná vždy zotročením myšlenek.

Aby bylo jasno. Celý život se aktivně angažuji za ochranu životního prostředí a považuji to za jednu z přirozených hodnot ve společnosti a důkaz, že věříme v budoucnost našich dětí.
Ale zelená hysterie nevzdělaných a dětí, kteří opovrhují vzděláním, nemá s ochranou planety nic společného.
Poslal jsem odkaz na její povídání dceři třetího ročníku střední školy. Odpověď: Celá třída si myslí, že se zbláznila. Mediální obraz Grety nekopíruje realitu tak, jak si myslí Bakalovi levicoví píár novináři.

V jednom má ale pravdu: "...ukradli jste moje sny a moje dětství..." řekla dívka ve svém projevu.
Obrací se zřejmě na své nezodpovědné komunisticky zaměřené rodiče (vynikající video), kteří dovolili, aby jejich nemocná dcera byla zneužita pro politické cíle. A to je samo o sobě dost odpudivé.
Historie se nám občas opakuje. Novodobý Pavlík Korčagin, jen ty prápory mají jinou barvu.

A v lednu 2020 se už potvrzuje záměr celé akce. Otec Grety, zakuklený komunista, který za ni píše na sociální sítě, zakládá ziskovou neziskovku a Greta je už chráněná známka stejně jako Friday for Future. Loutkaři budou využívat tento loutkový PR projekt i nadále. A peníze tečou. O ty jde především.


Zaujalo nás