vacouver drug for free

Ukázkový příklad zvrácené logiky. Čisté drogy prý nezabijejí, proto je budeme rozdávat zdarma. Hloupí jsou všichni, kteří na to vypadají, a polovina těch, kteří na to nevypadají, napsal nadčasově v 17 století Gracián. A ten o takových zvrácených názorech neměl ani poněti.

Aktivisté z Vancouveru (Kanada) rozdávájí ZDARMA drogy na ulici.
Děje se tak posledního srpna v rámci mezinárodního dne připomínající oběti předávkování. "Budeme to dělat tak dlouho, dokud se něco nezmění... Naše malá akce ukázala, že když to zvládne několik skupin s trochou peněz, musí to zvládnout i vláda se svými miliardami dolarů," tvrdí jedna z organizátorek akce, Eris Nyxová. Ta dokonce tvrdí, že základem budoucí regulace by měly být drogy zdarma, pokud možno na náklady státu. To znamená, že bychom všichni měli drogově závislé podporovat z našich daní.

Důvod je prý v tom, že drogoví dealeři nabízejí drogy, které nejsou čisté a obsahují řadu nebezpečných látek, jako je třeba fentanyl..." a pak zbytečně umírají.

Podle Nyxové mají nekvalitní drogy na svědomí více lidských životů než pandemie covidu-19. Podle úřadů v květnu 2021 zemřelo v Britské Kolumbii po předávkování 160 lidí a vedoucí soudní lékařka Lisa Lapointeová shrnula, že za prvních 5 měsíců 2021 měly drogy na svědomí smrt 851 lidí.
To, že na kvalitní drogy předčasně zemřou všichni drogově závislí, se diskuse už nevede. Rovněž se nevede diskuse o jejich léčení ani o tom, jaký je přínos drogově závislých společnosti, když chtějí, aby jim pomáhala.

Šéf místní policejní jednotky prý dokonce dostal i poukázku, která k vyzvednutí jedné krabičky s drogami opravňovala. K akci se ale policie mediálně nevyjadřuje! Radní města s tím prý souhlasí.


Zaujalo nás