selfie narcismus

Možná tušíte, že tento krátký dokument není jen o mnoha Američanech. Stejně tak by mohl být o mnoha Češích, což by vám mohou potvdit mnohé učitelky a učitelé středních škol, které produkují ve velkém počtu podobné nedovzdělance. A na vysokých školách pak další kantoří tiše úpí nad studenty, kteří měli skončit na učiištích.

To, že lidé nemají patřičné znalosti je běžné všude na světě. Kdo z Čechů má vůbec nějaké ponětí o státech v USA? Daleko nebezpečnější je, co tyto odpovědi napovídají o názoru lidí.
Říct, že do války asi půjdeme nejspíš s Francií, protože jsou s nimi nějaké problémy znamená, jak takoví lidé slepě přejímají názory médií. Je třeba jít do války s Iránem, ale co budeme dělat s AjKajdou, která působí v muslimském Izraeli. Totální neschopnost myslet a přejímat cokoliv, co napíši média je daleko horší, jak nemít nějaké znalosti o poloze státu.

Pokud je systém shnilý, je třeba ho rázně změnit a ne napravovat.
V opačném případě jen poroste počet lidí s omezeným znalostmi, jejchž inteligence bude dokonce menší než inteligentní průměr českého parlamentu. Samozřejmě k radosti politiků, kteří i s minimem inteligence ví, že nevzdělanec se lehce ovládá.

Z toho videa jde opravdu hrůza, protože syrově poukazuje na zrůdnost nevzdělanosti a nemyšlení. Těžko jen domyslit, že přesně takoví lidé jednou bez poblému odhlasují jakoukoliv válku nebo cokoliv, co jim média a politici naroubují do hlavy. Stačí jen večer zapnout televizi a tupě poslouchat českotelevizní a jiné moderátory a jejich zavádějící polopravdivé informace... a to je mezi námi mnohem větší zrůdnost, jak toto video.