umprum 2016
Proč si nechceme připustit, že 17.listopad byla připravená estébácká provokace namířená k odstranění Jakeše, která se nějak Lorencovi vymkla z rukou?

Andrew z ambasády už na to asi kašle. Dneska žádná vejce, žádné červené karty. Už ani ty demonstrace nejsou co bývaly. Madla sotva přiletěla, ale není vidět, že by z pozadí tahala za nitky?

Klinikář se zelenými vlasy vříská, že tahle země patří všem. Myslím, že bronzový Masaryk se vydá po Nerudovce na pochod někam pryč.

Bolek dorazil do Prahy podle pokynů s budíkem. Nikdo nekomentuje jeho červený nos, když prohlásil: „Přijeli jsme, abychom upozornili, že neexistuje jenom pražská kavárna, ale také valašský šenk, slovácký sklípek a jiné nálevny.“ Zdá se, že opojen, to myslí upřímně.

Student Kostínek mluví stejně uvědoměle, jako ti svazačtí žvanilové krajských a ústředních výborů SSM za starých časů. Kde se sakra inspiroval?

Bio zaníceného řečníka k 17. listopadu Tomáše Zímy. Členem KSČ v letech 1983 až 1990. Stačí, a copak další alegorické vozy?

Odvážní studenti křičí, ale už NE na občana a estébáka Babiše, protože ten na FB napsal: Naší zemi se daří, přeji si, aby se dařilo všem. A jsem přesvědčen, že už je a bude ještě líp.

Inteligentní Bára Štěpánová se ale nedala: ...nejsme přece stádo ovcí, přemýšlejte,“ vyzvala přítomné ... No, od ní bych to opravdu nečekal, teda to myšlení...

A Sobotkovi po 4 letech zase někdo blbě poradil nebo už balí kufry a hledá si práci, když v tv tvrdí: "Nedivím se, že jsou lidé naštvaní, když nemají co koupit dětem."

Halík opět čůrá mimo mísu: "...my nejsme kavárenští povaleči. My jsme zodpovědní lidé této země. Za námi stojí nejenom Praha, ale mnoho lidí v jiných městech a na venkově" Samozvanec Halík vyslal opět do prostoru své přání, otce všech jeho ego-myšlenek.

Olga Sommerová chce bránit svobodu proti predátorům a vetřelcům, kteří myslí jen na svoje zájmy... Olgo, Olgo, kdo ochrání nás, před tebou?

Režisér Břetislav Rychlík je přesvědčen, že jeho generace žije v nejlepší době, v jaké kdy žila zatímco Menzel chce potrestat židli, na které sedí Zeman.

Dědek Jiří Dědeček, prý intelektuál, zarecitoval básničku s názvem Sedí prase. „Sedí prase na Hradě, libuje si v úřadě. Je to prase veselé – na duchu i na cele,“ Duchaplné a hodno literáta a předsedy PENu. Karel Čapek se obrací na bok a křičí: "Pryč s ním".

Dle výkladu ČT 24 je hlavním hrdinou 17.listopadu Petr Pithart, guru všech českých kabátníků, který o něco později bude v knihovně Václava Havla naštvaně tvrdit, že 17. listopad byla domluvená fraška a cinkání klíčema bylo tak nějak navíc.

Uvědomělý a hlavně užitečný Marek Wollner z ČTV ví bezpečně, že "Politici, kteří nás chtějí strašit a vymýšlejí na to i nové paragrafy nám chtějí vzít svobodu." Tak nechápu, proč je v ČT už tolik roků podporují? Že by hromadná českotelevizní schizofrenie z jediné pravdy? Jenže co čekáte od reportéra, který si myslí, že izraelský prezident mluví izraelsky.

Když teče ODSákovi Fialovi do bot, dovídáme se neuvěřitelné věci: "Žijeme v době, kdy dochází k tichému omezování našich svobod." Nějak jsi pane Fialo zapomněl dodat, že s tím kdysi začala ODS. Na to, kolik má titulů by mohl být vzdělaný a informovaný.

Píše se rok 2016. Ale každý další rok to bude podobný a přece jiný, ale stejně o ničem.

listopad praha 2018
A tak to vypadalo v roce 2018


Zaujalo nás