hampl prolomeni hradeb kniha
Server Aktuálně.cz ve svém článku "Učitelské noviny daly prostor protimuslimskému aktivistovi i dezinformacím o klimatu" překročil všechny myslitelné limity novinářské profesionality. Redaktorka Martina Heroldová se uchýlila k podpásovému činu a v závěru svého textu napsala neuvěřitelné lži.

wall pink floyd
Znám dobře současný trend inkluze. Je zde snaha integrovat všechny do hlavního proudu, aby nebyli nijak diskriminováni. Takové opatření však může uplatňovat jen ten, kdo má do speciální pedagogiky pouze povrchní vhled.

patricny letadlo
Za onoho času, dřevěného, bylo ze dřeva skoro úplně všechno. Nejen stoly a lavice a domy a vařečky, ale - i letadla! Představte si, i letadla!
Nedávno mi jedna paní řekla, že jsou dnes taková letadla, která práškují lidi, aby co nejrychleji zblbli. Všichni to prý už vědí, jen já ne!

patricny o martinovi
Někdo mi vyprávěl, že Martin, později řečený svatý, se s někým rozdělil o svůj plášť. Ne, nebudu to nikde vyhledávat, někdo to rychle udělá a pošle mi, jak to bylo. Protože tohle jméno sám nosím již drahně let, mohu svědčit, že to není špatné jméno, nikdo se mi kvůli němu nesmál, ani když jsem byl malý, je dost staré, aby mělo tradici a Martiny znám fajn kluky i Martiny b…Těch druhých je výrazně míň.

olsanske hrbitovy
Předesílám: tímto bych ráda jak server hlidacipes.org, tak i správu pražských hřbitovů, zejména toho Olšanského, poslala expresis verbis do hajzlu. A to kvůli článku, který se mi opakovaně zobrazuje, vyskakuje FB i jinde a je rozesílán (proto nechávám níže celou adresu, zakončenou "content=rozeslaneoznameni".