heydrich cesi konecne reseni 2
Můj děda, kterého Němci za války málem popravili, se asi v hrobě obrací. V Česku totiž vyšel v Našem vojsku kalendář na rok 2021 s portréty těch největších nacistů a vrahů. NEUVĚŘITELNÉ! Nikdo je nestíhá, nic se neděje, mainstream se najednou tváří, že propagace německého nacismu je úplně v pořádku.

A to děda už neví, že někteří politici (Novotný ODS) stavějí v Řeporyjicích pomník Vlasovcům, kteří po boku německých vojáků bojovali a vraždili mnohdy takovým způsobem, že samotní Němci se jich štítili.
A to neví, že další narcisi z politické scény, jako je Kolář TOP09) a Hřib (Piráti), sundávají symboly osvobození, ničí památníky a propagují nenávist vůči Rudé armádě, která přinesla česko-slovenským občanům a půlce Evropy svobodu od německé tyranie a připravovaného holokaustu celých národů.
A hlavně neví, že česká vláda se ZDRŽELA hlasování!!!! v OSN 16. prosince 2021 při Rezoluci, která odsuzuje oslavování nacismu a nacistických symbolů. USA a Ukrajina hlasovali dokonce proti.
Rezoluce OSN A/76/460 DR 1 a tabule hlasování


kalendar treti rise 2

V kalendáři najdeme – leden / Adolf Hitler, únor / Reinhard Heydrich, březen / Joseph Goebbels, duben / Karl Hermann Frank, květen / Hermann Wilhelm Göring, červen / Erich von Manstein, červenec / Heinrich Luitpold Himmler, srpen / Otto Adolf Eichmann, září / Joseph Mengele, říjen / Rudolf Walter Richard Hess, listopad / Erwin Johannes Eugen Rommel, prosinec / Adolf Hitler. / ISBN 978-80-206-0076-9 a logo Naše vojsko.