Vše, co zlepšuje schopnost přemýšlet, je sebevzdělávání!

A+ A A-

Zavřelův Sen v Benátkách je výtvarně nadčasový. Kvalitní kniha pro děti

sen v benatkach zavrelSen v Benátkách je knížka vynikajícího Štěpána Zavřela, kterého tímto připomnělo nakladatelství Labyrint/Raketa. Sen malého chlapce o záchraně Benátek už něco pamatuje, ale výtvarně je nadčasový. Kniha Štěpána Zavřela vychází po více než čtyřiceti letech od svého vzniku konečně česky.

Poetický příběh a snové akvarely neotřele přibližují dětem a rodičům fascinující benátskou architekturu a zároveň vyzývají k záchraně tohoto krásného města.
A klade si jednu zásadní otázku. Co by se stalo, kdyby se jednoho dne celé Benátky ocitly pod mořskou hladinou? Marek a malá mořská víla se vydávají na noční dobrodružství do magického světa, kde se ryby, medúzy a sépie prohánějí spletitým labyrintem uliček a historických paláců.

Sen v Benátkách / Štěpán Zavřel / Z italského vydání přeložila Petra Nováková / vydal Labyrint v edici Raketa, 2016 / 40 stran, velký formát 230x320 mm, pevná vazba, barevný tisk

zavrel sen o benatkach


OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... ilustrace Zavřel Štěpán Benátky Itálie

Vaše názory  

# Anna Antonie
Cituji Milena:
Pravda, pravdoucí je to skvost a díky za jeho znovuvydání!


No, ono se nejedná o znovuvydání v pravém slova smyslu, česky vychází poprvé, jinak jen italsky a německy ve vlastním Zavřelově nakladatelství Bohem press Zurich. Škoda zkažené titulní stránky, nadpis v originálu byl tiskacím písmem, toto je dílo nakladatele.
| Quote
# Milena
Pravda, pravdoucí je to skvost a díky za jeho znovuvydání!
| Quote

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit