Děti do knihoven. Dejte dětem šanci, aby nebyly hloupé

A+ A A-

Petr Piťha v katedrále sv. Víta o nebezpečí Istambulské smlouvy a o plánované likvidaci rodiny ve společnosti

pitha petr

Monsignor Petr Piťha, kněz, bohemista, lingvista a pedagog přednesl 28. září 2018 v katedrále sv. Víta zásadní projev:
V Parlamentu se schvaluje Istanbulská úmluva, což nechává českou společnost v klidu a podle Petra Piťhy většina společnosti netuší "o jaké nebezpečí jde". Po schválení nastane postupný proces, který povede k likvidaci rodiny jako takové a lidé budou postaveni pod všechny ostatní pohlavně se rozmnožující se tvory, protože na ty zákon neplatí. Petr Piťha říká: Svoboda buďto je, a pak z ní všechny ostatní přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda. Tu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit ve jménu mocné nátlakové skupiny gentristů a homosexualistů. Piťha zdůrazňuje homosexualistů nikoli homosexuálů.
Na závěr Petr Piťha optimisticky vyzval lidi k obraně, protože obrana svobodných lidí je z historie vždy snažší než povstání porobených a otroků a vyzval k upřímnému zpěvu chorálu: „Nedej zahynouti nám i budoucím.“

Výpisky z projevu:

„Přiznejme si, že naše společnost je zcela pošetilá, protože nemá touhu poučit se.“
„Jsme nepoučitelní, a podle toho dopadneme,“ věštil kněz.
„Svoboda buď je, a pak z ní všechny svobody přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda...“
„Tu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit, ve jménu mocné nátlakové skupiny genderistů a homosexualistů...“
„Dokonale zvrácené zákony, které se u nás mají zavést, a v několika zemích už zavedeny jsou, jsou namířeny proti tradiční rodině...“
„Jsou to neomarxisté, o čemž se mluví, a neonacisté, o čemž se cudně mlčí..."
„Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány,“
„Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž,“
„Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.“
"Určení pohlaví vašich novorozenců podle pohledu do jejich klína bude zrušeno. O svém pohlaví rozhodne dítě samo, a proto budete povinni je vychovávat bezpohlavně a potažmo mu nebudete moct dát ani jméno."
"Za každý nesouhlas budete deportováni do nápravně-výchovných pracovních táborů vyhlazovacího charakteru."
"Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, vy budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat."
"Budete postaveni pod všechny živočichy, kteří se pohlavně rozmnožují, protože pro kočky, žáby ani hmyz zaváděné zákony neplatí.“
OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... Piťha Petr kritika společnosti

Vaše názory 

# seks oferty
Appreciate the recommendation. Will try it out.
| Quote
# AnnaK
Piťha se nebojí jako Halík o koryto, nestojí o ceny od Sorose a nemusí se nikomu vlísávat. Je to čestný a slušný člověk a já jako ženská ho podporuju. Vůbec se necítím jeho tvrzením ohrožena.
| Quote
# John
Co se dnes zdá apokalyptické, bude zítra normální. jen vzpoeňme, co všechno se říkalo o Lisabonské smlouvě a jaká je realita. Mnohem horší než tvrdil i samotný Václav Klaus.
| Quote
# Rudolf
Pitha má pravdu a velkou. Odebírání dětí, pokud nejsou podporovány ve změně pohlaví je reálnou věcí podle Ontario-Bill 89. ). Idea reedukačních táborů' pro odpůrce hnutí LGBT se už jistých kruzích objevila v Anglii.. Tvrzení tedy nejsou tak přehnaná, jak by se mohlo zdát, ale jsou podložena už skutečnými návrhy.
| Quote
# Míla
Profesor Petr Piťha se během svého kázání na svátek svatého Václava ve svatovítské katedrále pustil do kritiky Istanbulské úmluvy. Dokument Rady Evropy označil při řeči ve svatovítské katedrále za nedemokratický a diktátorský. Jeho autory obvinil z inspirace marxismem a nacismem.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/monsignor-petr-pitha-projev-zenska-lobby-podava-trestni-oznameni-sireni-poplasne-zpravy-gsz-/domaci.aspx?c=A181011_090452_domaci_lre
| Quote
# JAn
České ženské lobby alias Kabrhelové Svaz žen 2.0 ))) podalo na profesora Petra Piťhu trestní oznámení za údajné šíření poplašné zprávy. 11.10. 2018. Posuďte sami, co v druhé polovině projevu pan profesor říká.
www.youtube.com/watch?v=_F4vsohFhaY
| Quote

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit