Vše, co zlepšuje schopnost přemýšlet, je sebevzdělávání!

A+ A A-

Michael Jackson. Populární symbol duchovní bídy a zvrácenosti společnosti

jackson nos

Pátrání po příčinách smrti Michaela Jacksona jsou ukončeny. Prokazetelná demence myšlení po většinu života. To jsou závěry mimořádného zasedání rady Průvan v uších. Předseda komise Kleofáš ještě dodává:

"Posmrtně jsme ho ocenili, protože je evidentní, že mu ke každodenní činnosti stačila mícha a ne mozek.  Michael Jakson byl spolu s exprezidentem Bushem a čekatelem účetním Klausem přednostně  zařazen na seznam Hlupák desetiletí. Potvrzuje tak Murphyho pravidlo, že čím je pophvězda tupější, tím víc ji dav chce".

Co bylo důvodem úspěchu Michaela Jacksona?
Jednoznačně hysterie davu a masívní reklama, využívající jeho hlupáctví. O talentu sice hovořit můžeme, ale je třeba říct, že ve svých světoznámých gestech měl českého předchůdce. Franta Kulhánek už v roce 1979 ovládal všechny známé taneční gesta jako je Moonwalk, trhavé podebírání vlastních varlat, posunování kloubouku dočela s následovným erotickým prohnutím zad. To všechno předváděl mladým medičkám na vysokoškolských kolejích s cílem zcela jediným. A uměl toho mnohem víc. Dokázal vsunout pivní půllitr mezi zuby a ještě u toho recitovat Máchu nebo tančit po špičkách na kašně plné vody za asistence policie. Bohužel nebyl ani trochu pedofilní a neměl za sebou pětisetčlenný reklamní štáb s vynikajícím postsynchronem, který by ho proslavil za hranicemi Moravy.
Jenže Jackson to všechno měl.

Nejvíc ale Jacksona proslavila chorobná výstřednost, která se brzy změnila na chorobnou nestřídmost.
Důsledky uvažování míchou zcela zřejmé, zvláště když si připomeneme jeho zálibu v devastaci vlastního obličeje, ke kterému mu evidentně chyběl talent. Při hodnocení jeho reakcí však nejde prioritně o moc peněz, ale dementní způsob, jakým obhajoval malomyslné názory na život, rodinu, děti a dění kolem.
Říká se, že géniům má být odpouštěno. I tuto otázku projednávala rada Průvan v uších a došla k závěru, že Jackson nemohl být géniem, protože nebyl ve většině svého chování svéprávný. Kdyby nebyl tak příšerně bohatý, americká společnost by ho nechala s klidným srdcem zavřít do blázince, protože byl často nebezpečný i svým dětem. Viz jeho aféry v Berlíně a na ranči Neverland. A na to jsou Američané fakt hákliví.

Jacksona není třeba oslavovat. Jeho přínos pro lidi je nulový. Navíc si myslím, že byl pedofil.
prof. Macháček

Když polorozpadlý, zdrogovaný Jackson zemřel na selhání podvýživeného organismu, pozvedl tak k poslední hysterii svůj pop-populární dav, který náhle přišel o svůj idol. Tak je to na světě nastavený, dav potřebuje něčemu věřit. Ať už to božstvo, americká limonáda, hamburgery nebo popový zpěvák. Proto idoly nemizí, jen si nasadí jinou masku. Dav ale už teď kříčí. Král je mrtev, ať žije král. A kdopak to asi bude... čistá blondýna Britney Spears nebo nebo úplně vymaštěná Lady Gaga?

Máme-li se ptát, jakým přínosem byl Jackson lidstvu, pak odpověď je smutná.
Jediný přínos je nejspíš v tom, že jako první na světě proslavil gesta Franty Kulhánka.  Brát na vědomí jeho nesmrtelný přínos v oblasti tzv. popkultury 20. století také nelze, neboť kdo dnes ví, jak slavný byl trubadůr Walther von der Vogelweide, jedna z největších postav německého minnesangu ve 12. století? A že ho tenkrát znali na každém evropském hradě. Jenže po tomto americky-zoufalém zpěvákovi nezůstane nic už za dvacet let. Ale vlastně něco přece jen zůstane. Kulhánkovo gesto hlupáka, který se chytá za varlata.
2011


V roce 2019 celá Amerika mluví o novém dokumentu Leaving Neverland, který tvůrci právě uvedli na festivalu Sundance. Je zde plno výpovědí očitých svědků a obětí pedofilního chování tohoto zpěváka.
ZDE

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... pedofilie Jackson Michael

Vaše názory  

# iR
A je to tady. :-) Takže našli v roce 2003. U soudu tenkrát sdělili, že nic nenašli, soud dopadl konstatováním - nevinen, ale teď teda sdělili, že vlastně našli - je rok 2016... hm zajímavé. Že s tím vylezli až teď.Holt mrtvý už je nemůže žalovat pro pomluvu, že..
| Quote
# Paul
Pro toho zbědovaného zpěváčka platí to, coto napsal Tolkien o Petru Panovi, kterého Jackson tak miloval:
Fantazii si lze uchovat do dospělosti a stárnout neznamená stávat se horším, i když se to často děje. „Děti mají dospět. Ne se stát Petrem Panem.“ Neměly by pozbýt nevinnost a úžas, ale mají jít. Dál.... Jakson byl jedním z těch, kteří dál nešli.
| Quote
# JaPa
Dnešními kazateli již nejsou kněží, ale umělci, avšak pozor ne jen tak ledajací umělci, musí to být hvězdy, superhvězdy, které když řeknou či zazpívají, že krychle je kulatá, tak o tom nesmí nikdo z desítek milionů jejich fanoušků pochybovat. A když zazpívají, třeba že policejní teror a šikana v „zájmu boje proti terorismu či něčemu jinému" je OK, nebo bombardování cizích států za účelem „ochrany civilistů" je OK, nebo jedna centrální světová vláda je OK, tak o tom miliony fanoušků rovněž nesmí pochybovat. Ono to nakonec není potřeba ani říct či zazpívat, stačí to zakomponovat v podobě symbolů a znaků do videoklipů a filmů. Mozek konzumenta to již automaticky, podvědomě zpracuje. Šikovný hollywoodský režisér dokáže s průměrnou písničkou či scénářem a mimoprahovým vnímáním zázraky.
| Quote
# Dan
At byl M.J. jaký chtěl, musí se mu nechat, že hodně ovlivnil hudební scenu po celém světě. Kdo z Vás dokázal jen zlomek toho co on? Dohady zda byl či nebyl pedofil, zda byl to či ono bych nechal stranou, vnímejte ho jako hudebníka. Tahle nepochopitelná honba za tím jak "hvězdy" žijí v soukromí je zvrácenost vypovídající o stavu společnosti.
| Quote
# Lenka
Když člověk porovná Jacksona a třeba Mercuryho, pak přínos Mercuryho je zcela mimořádný. Nejen že obohatil populární hudbu a ukázal její další možnosti, ale i jako člověk měl skutečné charisma a ne jen tupý reklamní ksicht. Navíc to měl v hlavě srovnaný. Samozřejmě že v tom článku jen nadsázka, ale velmi pravdivá a trefná.
| Quote
# Marta
Tento článek je vlastně odpad...všechna negativa v nich použitá bych vpasovala na autora...jeho ubohé nevhodné psaní k osobnosti,velikánu, jakým je Michael Joseph Jackson, urážky na jeho adresu, patří jen a jen na autorovu hlavu a v žádném případě na MJJ.Od MJJ by se měl učit celý svět, jak by se měli lidé na celém světě k sobě chovat, vážit si darů, které světu věnoval a v neposlední řadě smeknout a pokleknout před jeho lidstvím...jsem zklamaná, že takovou ohavnost a zneuctění památky MJJ jste vůbec otiskli.Je to další šíření těch všech lží, co byly na MJJ napáchány za celý jeho život.
ČEST JEHO PAMÁTCE, VŽDY BUDU VZPOMÍNAT S VELKÝM RESPEKTEM A ÚCTOU K MJJ.
| Quote
# Jana
Marto, je opravdu smutné, když nejsi schopna ani ochotna rozlišit kvalitu od kýče. Jakjé je jeho lidství? a co to je ljeho lidství? Zdá se, ýe hodně přejímáš to, co píši v bulváru. Uč se, máš velké mezery v základním vzdělání.
| Quote
# Josef
Marto, napiš mi jeden jediný příklad jak jeho peníze byly využity pro děti v Africe a co se s nimi stalo? Asi bychom se nedočkali, že? Ne všechno co je v novinách je pravd. Je toho čím dál míň.
| Quote
# danwell
Hoď kamenem ty bez talentu! Těžko uvěřit,že tento výplod mohl napsat alespoň průměrně inteligentní člověk. Pokud byl Jackson s IQ 160 tupý, pak Herman je stupidní ubožák. Pokud chci o něčem psát, vyžaduje to nastudovat alespoń základní informace a mít určité penzum znalostí o věci. Doporučuji alespoň část dokumentu ať nejsi úplný ignorant.

https://filmy.kinotip.cz/michael-jackson-zivot-legendy-2011/#more-35071
| Quote
# Jana
Pokud někdo používá takové nadávky, tak se ptám: Kdo je vlastně ubožák? Ale to je právě příznačné pro všechny zastánce Jacksona. Prostě kde lidé nemyslí, přejímají kde co. Stejně jako oslavovaný Jackson. A to, co se kolem něho děje po jeho smrti, kdy jeho příbuzní využívají jeho smrt k vlastnímu obohacení jen potvrzuje, jaká bída tam panuje. Ale to se vám zřejmě líbí a imponuje.
| Quote
# John
s humornou nadsázkou, ale přesné, snad jen by bylo třeba rozvést jeho psychpatický syndrom, ale klid jeho duši, není jediný a nebude ani poslední
| Quote
# zuzi
https://knihovnaskutec.bloguje.cz/911560-pravda-o-michaelu-jacksonovi.php?global
| Quote
# Dana
Právě probíhá soud s jeho lékařem. Každý soudný člověk ví, že nejde o vinu či nevinu. Jackson se znmrzačil dobrovolně a sám. Jde jen o reklamu, protože znčka MJ jde rapidně dolů. je tady totiž další vymaštěná hvězda: Lady Gaga
| Quote
# Pavla
Nakonec doktora odsoudili za to, že dával bláznovi léky, které si do sebe cpal aniž by dal na jeho rady... Jeho odsouzení, to je skutečný hyenismus celé te party kolem panáčka MJ. Aspoň lidi vidi co to jsou za lidi, žadní geniové, vydělají prachy i na mrtvém.
| Quote
# Milena
Bohužel smutné konstatování, ale pravdivé. Důkaz jak prázdné mohou být jakkoliv známé ikony.
| Quote
# Jirka
Jackson už není, ale dalších Jacksonů je všude plno a strašně rychle se množí. Bohužel jen velmi málo lidí pochopí jak oipravdová je to duchovní bída, jak je trefně v článku napsáno.
| Quote
# Karolina
A představte si, jakou modlou se stal po své smrti pro děti. Nejhorší je, že některá nakladatelství jako hyeny hned vydělávají na jeho smrti. To se mi příčí. Ale ono se vydělává i na smrti Petra Muka. Ach jo.
| Quote
# Kája
Tanec Jacksona je fakt pro lidi, kteří tancovat neumí ale jen se o to snaží. Je proto zarážející, že je tolik hloupých lidí, kteří k tomuto druhu tancování vzhlíží jak pánbičkáři k papeži
| Quote
# Nikol
to snad nemyslis vazne !! jackson byl famozni tanecnik !! tancuji od svych 5 let..zivim se tim !! a neznam jedineho tanecnika,ktery by neuznal jakym prinosem pro nas vsechny byl !! naopak vsichni kdo k tanci vztah maji si M.J.velice vazi !!!
| Quote
# Janek
Posmrtně jsme ho ocenili, protože je evidentní, že mu ke každodenní činnosti stačila mícha a ne mozek.
| Quote
# Janek
Konečně článek o tom, kdo to byl. Po všech nesmyslných chválách někdo popsal reálný obraz šaška.
| Quote
# Rudolf
souhlas, je to přesný.
| Quote

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit