Vše, co zlepšuje schopnost přemýšlet, je sebevzdělávání!

A+ A A-

Spisovatel a sociolog Jan Keller o příčinách multikulturalismu a masové imigrace

keller jan spisovatel sociolog
Prof. Jan Keller vysvětluje příčiny a ne jenom důsledky evropské masové imigrace. Dnes může asi každý soudný člověk potvrdit, že jeho analýza byla velmi přesná.
Přednáška je z 19. března 2015 na semináři: „Je masová imigrace podmínkou prosperity Evropy? Pořádal Institut Václava Klause.

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... Keller Jan multikultura Evropská Unie migrace

Vaše názory  

# Patrik
Přidal bych ještě slova pana Kellera:
Jestliže nejsme schopni situaci zlepšit, musíme aspoň žít ve stejných podmínkách jako ostatní. Posera není ten, kdo má strach, ale ten, kdo se strachu vyhne tím, že se nevystaví rizikům, ve kterých musejí žít i se svými dětmi druzí lidé.
| Quote
# Lukáš Votava
Nápad, který se mi líbí. Co kdyby se zřídil veřejný registr lidí, připravených ubytovat ekonomické uprchlíky a starat se o ně. A přijmout přesně tolik migrantů, kolik lidé nabídnou míst. Politici a různé neziskovky, aktivisté a ochránci práv by šli jistě příkladem a ukázali, že to jde! Nebylo by to fajn?
| Quote
# Tom
Je září 2016. Celkově byl zahájen proces azylového řízení s více než 77 000 žadateli, ale každý šestý se po úvodním setkání s úředníky jednoduše „vypařil“ a dalších rozhovorů se již neúčastní. Předpokládá se, že většina z nich se přidala k dalším ilegálním migrantům, kteří ve Velké Británii již žijí.
| Quote
# jaN
KONECNE HLAVNI DUVOD IMIGRACE

Umožněme v Česku volit všem cizincům, nejen těm z EU, navrhuje Dienstbier. Občané Evropské unie by měli získat možnost volit do zastupitelstev obcí, i pokud mají v Česku jen přechodný pobyt. Počítá s tím novela volebních zákonů, kterou se ve středu bude zabývat vláda. Ministr pro lidská práva a legislativu Jiří Dienstbier však (ČSSD) navrhuje, aby možnost volit do obecních zastupitelstev získali i další cizinci, nejen obyvatelé EU.

https://zpravy.idnes.cz/obcane-eu-budou-moc-v-cesku-volit-i-jen-s-prechodnym-bydlistem-ptw-/domaci.aspx?c=A160822_131531_domaci_zt
| Quote
# Antonín L.
Německý časopis Manager Magazin zveřejnil, že 30 největších německých firem zaměstnává z 1,2 milionu běženců, kteří přišli do Německa minulý rok, pouze 54 osob, z toho jich 50 třídí dopisy u Deutsche Post. Koncern Daimler, jehož šéf Dieter Zetsche v minulosti po boku Angely Merkelové opakoval, jak německý průmysl migranty potřebuje, nezaměstnal doposud ani jednoho
| Quote
# Pavel
Tendence prosazovat oficiálně Islám do Evropy není nic nového, jak se může z denního tisku zdát. Nizozemský národní orchestr chystal hrát skladbu G. Mahlera v roce 2012.V sále byla přítomna královna Beatrix, která pilně navštěvuje koncerty. Toho využil šéf orchestru, muslim, který začal vychvalovat "přednosti" islámu. Hudebníci se beze slov zvedli a s nástroji opustili jeviště.
www.youtube.com/watch?v=qkTcReX_1SA
| Quote
# Libor
Politici by měli respektovat „vox populi“ a trvat na tom, že migranti nejsou vítáni v tom počtu, v jakém přicházejí a chtějí se podílet na tom, co tu naši předci i my vybudovali. Tak se vyjadřuje generál v záloze Hynek Blaško. A pokračuje. Politici nás přesvědčují, že ano. Z krátkodobého pohledu jim lze věřit, ale z dlouhodobého nikoliv. Stačí si jenom vzít obyčejnou kalkulačku a počty migrantů převést na peníze. Výsledná suma evokuje otázku, kde na to chtějí brát prostředky? Populace stárne; počty ekonomicky činných obyvatel, tedy těch, co platí daně, klesají. A najednou je tu vlna migrantů, kteří natahují ruku a chtějí mít lepší životní úroveň než doma, aniž by se jakkoli zasloužili o vybudování současné životní úrovně v zemi, kam přišli. Kdo je bude živit? Budou a jsou schopni pracovat, integrovat se?
| Quote
# xyz
Není lidskou povinností, ani aktem lásky, zvát do Evropy celé lidstvo, povinností člověka je však zachránit bližního v nouzi. Tak tomu rozuměli všichni, kdož přijímali vyhnance a běžence ve všech dobách. Nabídnutí pomoci jinověrcům papežem Františkem tak není jen prázdným gestem, jak se domnívá Duka, ale naopak minimem lidské slušnosti a povinnosti. Kdo jiný, než František by měl podat ruku muslimským bratrům v nouzi? Tedy těm, které fanatismus jedněch a bomby druhých, zbavily možnosti normálního života?
| Quote
# Jarka
Podle průzkumů německého deníku Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ), jehož redaktoři se ptali třiceti největších firem figurujících v německém akciovém indexu DAX, kolik už zaměstnaly uprchlíků.
V celkovém součtu odpovědí všech třiceti firem, jejichž roční obrat přesahuje 1,1 bilionu eur a které zaměstnávají kolem 3,5 milionu lidí, do začátku letošního června přijaly do pracovního poměru 54 uprchlíků. Navíc padesát z nich připadá pouze na Deutsche Post.
| Quote

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit