Nevěřte všemu, co se k věření předkládá. Komenský

A+ A A-

ART BOOKS WANTED 2014 – vyhlášení výsledků

art book wanted

Nakladatelství EDITION LIDU v expozici na letošním Designbloku 2014 vyhlásil výsledky 3. ročníku mezinárodní soutěže ART BOOKS WANTED International Award 2014.

ART BOOKS WANTED International Award je mezinárodní ocenění, pořádané nakladatelstvím EDITION LIDU. V rámci programu prestižní přehlídky designu Designblok, představí nakladatelství edition lidu několik desítek knih z 37 zemí světa. Součástí výstavy bude také slavnostní vyhlášení oceněných projektů v rámci mezinárodní soutěže ART BOOKS WANTED International Award 2014.

ART BOOKS WANTED International Award v rámci svého třetího ročníku představí oceněné projekty v 11 kategoriích a také hlavního vítěze celé soutěže, který obdrží hlavní cenu 1000 euro. ART BOOKS WANTED je nejen ocenění ale mezinárodní prostor pro prezentaci, sdílení a hodnocení projektů jak začínajících mladých umělců, tak zkušených profesionálů. Letošního ročníku soutěže se účastnilo 247 účastníku z 37 zemí světa. Návštěvníci výstavy mají tedy možnost shlédnout knihy z různých kontinentů a ovlivněné rozličnými kulturami.

ART BOOKS WANTED International Award 2014
Designblok - Prague Design and Fashion Week
Openstudio U Minuty / v prostorách č. 313 - EDITION LIDU
Dům U Minuty, Staroměstské náměstí 3/2, Praha 1

Více informací najdete na: http://www.editionlidu.com/artbookswanted/

EDITION LIDU je mladé mezinárodní nakladatelství se sídlem v Praze. Cílem je podpora a prezentace současné umělecké tvorby a knižní kultury a její uchování pro další generace. Spolupracujeme s českými i zahraničními autory, umělci, ilustrátory a designéry. Společně s nimi pracujeme na tvorbě krásných, originálních a inspirativních knížek, které povznášejí ducha, otevírají mysl a přinášejí svěží kulturní vítr.

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... edition lidu,

Přidejte informaci k článku

Bezpečnostní kód
Obnovit