Vše, co zlepšuje schopnost přemýšlet, je sebevzdělávání!

A+ A A-

Knihy vydavatelství BLINKR 2015. Vede Ježíš, Samková a Boom

Vydavatelství BLINKR bude v roce 2015 pokračovat rentabilní cestou bez zničujících investičních dobrodružství, bez grantů a úvěrů.

Knihy Kláry Samkové
Vydá populárně-právní publikaci Kláry A. Samkové pod názvem "Jak se stát advokátem"
, která do jisté míry pokračuje v duchu bestselleru "Zbavte mě toho pitomce/Sundejte ze mě tu mrchu" o rozvodech.

Současně Klára A. Samková kompletuje druhý výběr svých blogů, jenž má titul "Zrcadlení let", které zveřejňovala na svém privátním webu zrcadleni.cz. Již před čtyřmi lety odmítla pokračovat v blogování na "velkých" portálech, na nichž byla terčem masivních osobních útoků.

Autorka také pracuje na svém prvním románu, jenž zatím nemá název. Překročí jím další žánrovou hranici své tvorby.

Knihy Felixe Booma:
Felix Boom připravuje román "Moji kamarádi vrazi"
, který měl vyjít už přes Vánocemi roku 2014. Je hotový už několik měsíců. Ale autor si nebyl jist, zda román je z literárního, mentálního a etického hlediska natolik hotov, aby ho poslal do světa. Byla to intelektuální otázka. Řešit problém, jaké je chování člověka, který může být v rozmezí deseti sekund obětí vraždy či naopak vrahem, asi není úplně standardní a jednoduché.
V aktuálním tempu připravuje Felix Boom román "Boží vnuk", jenž je pokračováním jeho díla "Ježíš Kristus výtržník aneb Třetí zákon". Z tohoto tématu bude nakonec trilogie.

Anglický překlad románu "Ježíš Kristus výtržník aneb Třetí zákon" nyní zpracovává bilingvuál Pavel Theiner, na jehož práci čeká americká agentura CAA (Creative Art Agency) v Los Angeles, která podepsala smlouvu a zastupuje největší americké hollywoodské filmové produkce. Překlad by měl být hotov na konci února 2015, kniha v angličtině na papíře i jako e-kniha by měly vyjít vzápětí.

Více zde: https://www.blinkr-knihy.com/edicni-plan/

Klára Samková a Pavel Skramlík/Felix Boom
Vydavatelství BLINKR
https://www.blinkr-knihy.com/

OBRAŤE LIST A ČTĚTE DÁL... Blinkr nakladatelství Samková Klára

Napiš svůj názor

Bezpečnostní kód
Obnovit