Totalita se nám vrací už 30 let. Jen má jiný otrocký kabát a směřuje ke korporátně-globálnímu feudalismu

Mnohé analýzy dokazují, že konec studené války byl předem připravený, aby byly započaty další pokusy o silnější globální změny cestou Trockého - celosvětově. Tenkrát jim do systému globalizace nehodil vidle Stalin budováním národního socialismu, ale Putin a Čína. I když ta Čína by byla pro USA a západní Evropu vcelku přijatelný partner, jak naznačil významný poradce amerických prezidentů Brzezinski, že na čínském systému je mnoho co obdivovat. >>Kniha
Nový levičácko-korporátní koncept světa, se ale rozhodně nedá srovnat se vznikem komunismu v carském Rusku.
I když oslava Marxe a jeho myšlenek je v Německu více než otevřená. Je mnohem agresivnější, protože má v rukou mnohem rafinovanější metody a dokonalejší technologie, jak zlikvidovat zodpovědnost politiků, národní státy a jejich ekonomiku i právo. Je třeba připravit půdu pro vznik globální vlády korporátního totalismu a to pomocí zneužívání lidských práv, multikulturalismu, ekologického terorismu, snižování kvality vzdělávání a aktivit neziskových svazáků. Schválení nového pandemického zákona to jen potvrzuje >>Kniha

Homo homini lupus. Člověk člověku vlkem, rčení, které v Plautově Komedii oslovské pronáší škarohlíd, který vidí v lidech jen to nejhorší. Aforismus použil také anglický filosof Thomas Hobbes v úvodu svého díla O občanu nebo Sigmund Freud ve spisu Nespokojenost v kultuře. Nicméně je třeba říct, že vlci jsou ve své podstatě mnohem mírumilovnější smečkou než smečka lidí. Zvláště, když jim jde o moc a majetek.

Třetí světová válka měla začít 1.července 1945 útokem Spojenců a Němců na SSSR

napadeni sssr 1 6 1945
Třetí světová válka měla začít 1. července 1945 překvapivým útokem spojených sil Anglosasů a Němců na sovětská vojska…
Zatím o tom ještě málokdo ví, stejně tak i to, jakým způsobem Stalin dokázal překazit plán „pravděpodobných spojenců“, proč bylo nutné urychleně dobýt Berlín, proti komu britští instruktoři v dubnu 1945 cvičili nerozpuštěné německé divize, které se nechaly dobrovolně zajmout, proč byly s nelidskou krutostí zničeny Drážďany v únoru téhož roku a koho ve skutečnosti tím chtěli Anglosasové vyděsit.

Na začátku dubna 1945 před samotným koncem války Winston Churchill, ministerský předseda ruského „spojence“ Velké Británie, vydal příkaz náčelníkům svých štábů k vypracování operace překvapivého úderu na SSSR – operaci „Nemyslitelné“. Plán v rozsahu 29 stran mu byl předložen 22. května 1945.
Podle tohoto plánu měl být útok na SSSR proveden po vzoru Hitlera – nečekaným úderem. 1. července 1945 čtyřicet sedm anglických a amerických divizí bez jakéhokoli vyhlášení války měly uštědřit drtivou ránu naivním Rusům, kteří takovou nekonečnou podlost od svých spojenců naprosto neočekávali. Úder mělo podpořit 10 – 12 německých divizí, které „spojenci“ drželi nerozpuštěné v Šlesvicku-Holštýnsku a jižním Dánsku a které denně cvičili britští instruktoři: připravovali je k nové válce se SSSR.

Tato informace byla dlouho uchovávána v tajnosti a na světlo světa přišla až v posledních letech. Jedná se o plán překvapivého útoku na SSSR, vypracovaný spojenci, jehož uskutečnění bylo zastaveno fakticky až v poslední chvíli.Díky Stalinovi.

Nyní se na Západě snaží vysvětlovat plán Churchilla jako „odpověď“ na „sovětskou hrozbu“, na Stalinovy snahy zmocnit se celé Evropy.

Více >>

VIDEO

Jarek Nohavica: Včera mi přišlo s vrchu nařízení ať vypnu teplou sprchu

capek valka
Pro Tolstého bylo cílem války vraždění, zbraní války je vyzvědačství, zrada a povzbuzování k ní, přivádění obyvatel na mizinu, drancování nebo kradení ve prospěch armády, podvod a lež, nazývané válečnou lstí. Mravem vojenského stavu je nedostatek svobody, to znamená kázeň, zahálka, nevzdělanost, krutost, nemravnost, opilství. A přes to všechno je to mezi mnohými lidmi nejvyšší stav a mnozí ho mají v úctě.

Válka není přírodní pohroma, po které se klaníme s úctou před lidmi, kteří obětovali vlastní životy za záchranu jiných.
Válka je nejodpornější obchod, který lidé vymysleli,kdy za peníze nebo zaplacené ideje se lidé chovají k vlastní rase, jak to nečiní žádné jiné živé bytosti na této planetě. Není výmluvnější popis nesmyslnosti války, než ten, když voják čte osobní dopisy vojáka, kterého před chvíli zabil.
A hlavně neexistuje vítězná válka, existují jen poražení.

Zamysleme se proto spolu s Čapkem nad událostmi v současném světě.
Sestavili jsme z jeho knih (čistě virtuálně) krátké "SMS zprávy", které jsou i v dnešní době víc než aktuální. Možná se něktěří vyděsí a dojde jim, že svět před druhou světovou válkou byl velmi podobný tomu dnešnímu.
Možná nám začne docházet, co řekl John Fitzgerald Kennedy (1917–1963), že „lidstvo musí války ukončit, jinak války ukončí lidstvo.“
Protože už Řekové věděli velmi dobře, že válka zotročuje, mír dává svobodu, válka znamená zvůli tyrana, mír je výrazem královského smýšlení. (Héliodóros)


MIROVA SPOLUPRACE
SESLI JSME SE V ZAJMU MIRU. DOHODLI JSME SE, ZE BUDEME VALCIT SPOLECNE


DODATEK K MEZINARODNIM SMLOUVAM
ANO MY JSME ZASADNE PRO MIR,  ALE S KYM VALCIME, JE NASE VNITRNI ZALEZITOST


BILATERARNI DOHODA
UZ NEKOLIKRAT JSME VAM NABIDLI OBOUSTRANNE VYHODNOU DOHODU:
MY NEBUDEME KRAST VASI TRAVU A VY NAM ZA TO BUDETE DODAVAT PO DOBREM CO JE POD NI.


NAVRH NA RESENI VALECNEHO KONFLIKTU
JSME OCHOTNI DISKUTOVAT O KONFLIKTU NA MEZINARODNI KONFERENCI, OVSEM S PODMINKOU, ZE BUDE DANO ZA PRAVDU NAM.


NECHCEME VALKU
JEN VAS CHCEME UPOZORNIT, ZE KDYBYSTE SE POKUSILI BRANIT, BYLI BYCHOM NUCENI POVAZOVAT TAKOVE JEDNANI, ZA PORUSENI  SVETOVEHO MIRU


DUKAZ O DOBRE VULI
NA DUKAZ NASEHO USILI O MIROVE RESENI KONFLIKTU, ODLETELA NAD VASE UZEMI MISE, KTERA ZAHAJILA POKOJNE BOMBARDOVANI VASICH MEST


PROTESTNI ZPRAVA
NEPRITEL ZAKERNE STRILEL NA NASE LETADLA, POKOJNE SVRHUJICI PUMY NA JEHO MESTA


ZPRAVA Z BOJISTE
NASE LETECTVO BOMBARDOVALO S PRONIKAVYM USPECHEM NEPRATELSKE SILY. BYL ZABIT JEDEN VOJAK, SEDMDESAT ZEN A STO DETI.


PROTESTNI ZPRAVA
ZALUJEME CIVILIZOVANEMU SVETU, ZE NAS BARBARSKY NEPRITEL, MISTO TOHO, ABY PRIJAL NASE PODMINKY, NECHAVA DAL OD NASICH LETCU ZABIJET SVE ZENY A DETI.


KONDOLENCE POZUSTALYM
VERIME, ZE SMRT VASICH BLIZKYCH VAS POVZBUDI K RADOSTNE A SPOLECNE SPOLUPRACI ZA MIR NA CELEM SVETE